Hindi version
Czech version
Slovak version
Bulgarian version

Kroket turnaje à £ Æ'à ¢  ¢ à £  ¢ à ¢ â, ¬ Å ¡Ã ¢  ¬ à £  ¢ à ¢ â € šà ¬ à ¢ â € œ nám mistrovství mezinárodních pravidel

Koníčky RSS Feed

Jsem nový ke sportu kroket "> http://www.playcroquet.com/index.php> kroket, jako profesionální sportovní soutěže. Hrál jsem dvorek kroket a kroket jed s přáteli a rodinu, ale nikdy nebyly klubů nebo profesionální soutěže v mém okolí. Jsem proto zkoumá různé turnaje, kde a kdy k nim dojde, spolu s tím, jak jsou oni hráli a jak je možné zadat těchto turnajů. Toto je první z asi několik článků, které budu psát na toto téma. Tento první článek bude napsán na Spojené státy Národní Kroket mistrovství. Podle Organizace spojených Sdružení států Kroket webové stránky, na turnaji objeví From 31 May do 5. června. Vzhledem k tomu, turnaje takto mezinárodních pravidel se také nazývá USCA Mezinárodní pravidla národní mistrovství, na rozdíl od USCA AC Národní mistrovství Ameriky jednací řád, který se koná každoročně v listopadu a prosinci. V letošním roce (2005), turnaje se konaly v Seattlu, na stejném místě, které se konaly v roce 2001 a hostila Puget Zvuk Kroket Club.

Podle Jeffa Soo, který informoval o národním šampionátu v Kroket World Online Magazine, (25. května 2005), jedenáct z dvaceti největších kroket hráči, jak je stanoveno World Ranking, soutěžili v turnaji. Vzhledem k malému počtu trávníky jsou k dispozici pro tento turnaj, je omezena na pouhých dvacet hráčů na jeden let. Jeff Soo také uvedl, že Pět z tohoto yearÃÆ'Ã,  ¢ à¢ à ¢ â, ¬ Å ¡Ã,  ¬ à¢ à ¢ â, ¬ Å ¾ Ã,  ¢ s konkurenty může domáhat devět z posledních dvanácti titulů dvouhry v tomto případě ÃÆ'Ã,  ¢ à¢ à ¢ â, ¬ Å ¡Ã,  ¬ à¢ à ¢ â € SA ¬ à ... â € œ Leo McBride, John Taves, Bob Cherry, a co Mehas. ÃÆ'Ã,  ¢ à¢ à ¢ â, ¬ Å ¡Ã,  ¬ à€ | à ¢ â, ¬ Å "Paul Scott vyhrál poslední tři tituly v čtyřhře se dvěma různými partnery.?? Navíc se podle Soo, bude hrát hry, jak ÃÆ'Ã,  ¢ à¢ à ¢ â, ¬ Å ¡Ã,  ¬ à€ | à ¢ â, ¬ Å "rovně vykrojení,??? znamená, že každý zápas je nejlepšímu ze tří her v obou dvouhry a čtyřhry. Dále budou singles Plate zápas v ÃÆ'Ã,  ¢ à¢ à ¢ â, ¬ Å ¡Ã,  ¬ à€ | à ¢ â, ¬ Å "flexibilní švýcarské formátu.?? Danny Huneycutt, kroket World Online Magazine (6.června 2005) uvádí, že za první čas v Severní Americe, byli konkurenti mohli hrát ÃÆ'Ã,  ¢ à¢ à ¢ â, ¬ Å ¡Ã,  ¬ à€ | à ¢ â, ¬ Å "talíř hry, dokonce i před vyloučení z hlavního event.?? Deska hry byly omezeny na dva-a-a-půl hodiny, zatímco hlavní události zápasy, dvoulůžkové a jednolůžkové, byly omezeny na sedm-a-a-půl hodiny. Lhůty a další technické změny, turnaj běží hladce a efektivně.

Vstup do turnaje je omezena na pozvání. Hráči vstoupili do turnaje poštou pozvání, které zveřejnil podmínky pro vstup, a proto jsem se do neznám všechny podmínky pro vstup. Vzhledem k tomu, že je národní mistrovství bych předpokládal, že všichni soutěžící musí vyhrát další turnaj, který je pro kvalifikaci mistrovství. Záznam Uzávěrka je 16. května. Jerry Stark a Jeff byl co Soo-turnaj ředitelů pro tento zápas let.

Tento yearsÃÆ'Ã,  ¢ à¢ à ¢ â, ¬ Å ¡Ã,  ¬ à¢ à ¢ â, ¬ Å ¾ Ã,  ¢ turnaj skončil s novým mistrem republiky, Danny Huneycutt, který porazil Paula Scott ve tří-game zápas. Stark vyhrál Plate knockout než John Taves. Turnaj sice dostávají některá média ve Washingtonu, kde se konala, přičemž tuto skutečnost zveřejní sport kroket a poskytuje příležitost pro hráče kroketu vysvětlit místní obyvatele a návštěvníky o turnaji a sport kroket sám.

Existuje mnoho dalších kroket turnaje ve Spojených státech, Kanadě a dalších zemích. Budu psát články

Článek Zdroj: Messaggiamo.Com