Slovak version
Bulgarian version

Dost warm-up, už!

Články RSS Feed

Mezi těmi, kteří přijíždějí do stadionu začátku byly dva staré časovače: muž a žena, která vždy se zúčastnili těchto akcí, a kteří byli bývalí běžci sami. Ve skutečnosti, oni byli mistry world-class, jehož závody byly velká legenda. Mohly by vyprávět, když se rozhodli tak učinit, příběhy blízkých závodů, ponižující porážky, a bývalý glory.Their konverzaci, ale soustředěný kolem nejnovější běžce, bratr a sestra. To bylo být jejich velký den, možnost na celý život. "Tam jsou, zahříval," řekl starý muž svou ženu. "Vypadají dost zdravé. Vzpomínáš si, jak jsem byl nervózní, když jsem byl venku?" Ona pokýval hlavou a poplácal ho po paži. "Jejich zase teď," řekla, že mu teplý smile.As stadion zaplněný, běžci se vydali na trať. Byli strečink, jogging, nebo vzlétajících jejich pocení. Úředníci byli zaneprázdněni kontrolu letových řádech nebo inspekce od bloků. "Co se děje?" zeptal se starý champ. "Proč se to čekají, až s ostatními ženami?" "Já nevím," řekl jeho žena. "Možná, že to není její teplo." Podívala se znovu na programu, které jsou uvedeny pouze jeden závod pro ženy, jedna pro muže. Středem jejich pozornosti i nadále protahovat a vykonávat na vedlejší kolej, jako i ostatní ženy chystají na závod začít. "BANG!" Zbytek explodovala z bloků, ale mladý atlet si nevšímali, další ji táhne, ztrácí ve výchozím nastavení. O několik minut později starý pár Viděl jejich hrdina muž běžec udělat přesně to samé. Bylo to frustrující, a matoucí pro Abrahama a Sáru se dívat, stejně jako pro ostatní sál-z-Famers: David a Debora, Gedeon a Mojžíše, a Raab. Proč ani jim hrozí? Nemůžeš vyhrát, pokud nemáte run.The biblické knihy Židům, kapitola 11, seznamů pro nás běžce některých olympioniků v publiku, každý z nich pro nás zakořenění. Je na čase, abychom se dostali na trať, závod právě začíná. Je čas zbavit našeho warm-up obleky a vzít na svá místa blocks.It 's naší rasy a náš trenér nás ujišťuje o vítězství. Ale jsme skutečně měli běžet závod. Můžete si zahřát jen tak dlouhý. Musíte spustit! "Pojďme běh s trpělivostí závod označené před námi, hledá k Ježíši?" (Žd 12:1-2). Copyright ÃÆ'à ¢ â, ¬ Å ¡ÃƒÂ € SA, © 2005 Steve Singleton, Všechna práva reserved.Steve Singleton napsal a redigoval několik knih a mnoha článků na témata z Bible zájmu studentů. Vyučoval řečtina, Bible a náboženské předměty studia Bible instituce, univerzity a vzdělávacích programů pro dospělé. Vyučoval seminářů a kurzů v 11 státech a Caribbean.Go jeho DeeperStudy.org zdroje pro studium Bible, bez ohledu na to, jaké jsou vaše znalosti a zkušenosti. Prozkoumat "mělčině," Plumb "Hlubin", nebo použijte dobře-organizovaný "Studie odkazy" na původní zdroje v anglickém překladu. Zaregistrujte se zdarma Steve je "DeeperStudy Newsletter."

Článek Zdroj: Messaggiamo.Com